Svatební fotograf

Novomanželské párové focení v přírodě.

Svatební fotograf

Slyšel jsem, že se budete brát? Gratuluji!

Svatební den je jedním z nejkrásnější v životě. Díky fotografiím si na něj můžete uchovat vzpomínku pro sebe a své blízké už navždy! Mým úkolem jakožto svatebního fotografa je zachytit příběh svatební veselky v tom nejlepším světle. Smích, slzy dojetí, romantické chvíle a všechny emoce mezitím!

Během focení dbám o to, abyste se cítili dobře a uvolněně. Zkrátka tak, aby vám to co nejvíce slušelo.

V průběhu dne nenápadně korzuji mezi hosty a dokumentuji spontánní okamžiky, detaily i celkovou atmosféru vašeho dne.

První novomanželský polibek nevěsty a ženicha. Meditační zahrada, Plzeň. Svatební fotograf Tony Danilov.
Párové focení novomanželů v přírodě. Helvíkovice, Žamberk, Pardubický kraj. Svatební fotograf Tony Danilov.
Vyhazování ženicha do vzduchu. Vtipná momentka. Villa penzion Theresia. Rájecké Teplice, Kunerad, Slovensko. Svatební fotograf Tony Danilov.

Proč si vybrat právě mě?

Svatebních fotografů je dnes nepřeberné množství. Každý má jiný přístup a úroveň kvality služeb. Proč si vybrat právě mě?

 • Vždy se snažím o navození dobré atmosféry a o to, aby se nevěsta, ženich i všichni fotografovaní cítili příjemně. Focení se mnou nebolí. Probíhá v pohodové duchu a nikdy se před objektivem neocitnete v krkolomných pózách. Leda že sami budete chtít 🙂
 • Umím dobře vycházet s lidmi. Domluvím se DJem ohledně lepšího světla, sehraju s kameramanem, ať si spolu nelezeme do záběru, skamarádím se s nejhlasitějším příbuzným, ať mi pomůže srovnat řady při skupinovém focení. Mým je cílem dokonale zapadnout mezi svatebčany tak, abych byl co nejpřirozenější součástí celého dění.
 • Nejlepší a nejzábavnější fotografie bývají z okamžiků, které úplně nečekáte. A přesně na tyto spontánní momentky číhám nejraději!
 • Snažím se vždy vymyslet něco navíc. Vyzkoušet novou kreativní techniku, netradiční způsobem využít místa či rekvizit, zkrátka udělat z focení trochu zážitek. Abyste si ho užili na místě i následně v teple doma, při prohlížení fotek.
 • Nebudu vám mazat med kolem pusy. Nefotím milion svateb za rok. O to více si každé vážím a dávám si na výsledku záležet. Na místě i v postprodukci odevzdávám fotografím své maximum.

Ale dost už bylo chlubení. Přečetěte si, co o mé práci píší lidé, kteří mi již prošli „pod rukama“ 🙂

Novomanželé při procházce v lese. Svatební párové focení. Svatební fotograf Tony Danilov.

Kde působím jako svatební fotograf?

Žiju v Praze, ale pro dobrou fotografii jsem ochoten zajet doslova až na konec světa! V mém hledáčku se už při svatebním focením mimo jiné objevily kouty z celé republiky:

 • Praha
 • Plzeň
 • Žamberk, České Petrovice, Helvíkovice a Stéblová v Pardubickém kraji
 • Mníšek pod Brdy a Nová Ves pod Pleší v kraji Středočeském
 • Ale například i slovenský Kunerad, kousek od Rajeckých Teplic

Cestování miluju a rád se přijedu podívat zase na další zajímavý kousek země. A co víc – všechny cesty po ČR jsou již v ceně balíčků!

Novomanželské párové focení v rybníce. Marina kemp, Stéblová. Svatební fotograf Tony Danilov.
Společná párové focení nevěsty a ženicha. Meditační zahrada, Plzeň. Svatební fotograf Tony Danilov.
Portrét nevěsty. Žamberk. Svatební fotograf Tony Danilov.

Jak byli ostatní spokojení se svatebními fotkami?

Svatební fotografie novomanželů Žamberk, Helvíkovice.

Pája a Petr

Když jsme řešili otázku, kdo nám nafotí náš svatební den, byl právě Tony naše jasná volba. Díky němu jsme při focení dokázali být uvolnění, užívat si ho, i se při něm upřímně zasmát.

S kvalitou fotek jsme byli maximálně spokojeni a pravidelně ho znovu vyhledáváme za účelem rodinného focení.

Svatební fotografie novomanželů v Plzni. Meditační zahrada.

Eva a Filip

Včera jsme, už s mým mužem, doprohlíželi fotografie a opakovaně jsme se kochali tím, co Tony vytvořil. Opravdu vystihl krásně všechny momenty a zachytil všechny milované, kteří byli tento den přítomni s námi.

Děkujeme Ti, Tony a přejeme hodně úspěchů. Věříme, že toto focení nebylo posledním.

Svatební fotografie novomanželů, Rajecké Teplice, Slovensko.

Niki a Slávek

5 hvězdiček. Tony byl boží svatební fotograf.

Nemohli jsme si přát lepšího fotografa. Když přišel čas hledat svatebního fotografa nemusel jsem dlouho přemýšlet. Tony se toho zhostil s velkou profesionalitou. Od focení příprav brzy ráno až po poslední fotku ve 3 ráno dalšího dne. Pohlídal za nás fotky výzdoby i samotného místa a zachytil i atmosféru celé svatby. Jeho fotografie jsou prostě top, díky za to kamaráde!

Svatební fotografie novomanželů, Skalka, Mníšek pod Brdy.

Terka a Martin

Za fotky z naší svatby vděčíme neuvěřitelné flexibilitě a vstřícnosti Tonyho. Během focení dokázal vytvořit příjemnou, nenáročnou atmosféru a rychle nás zbavil rozpaků před objektivem. První náhledy fotografií poskytl ještě ten den.

Z výsledných snímků na nás dýchla silná atmosféra celého zážitku. Oceňujeme cit pro okamžik a přátelské vystupování.

Vřele doporučujeme!

Svatební fotografie novomanželů, Žamberk.

Ivča a Kuba

Tonyho jsme si vybrali na základě toho, že jsme ho viděli v ,,akci“ na svatbě kamarádů a hrozně se nám líbila jeho energie a přístup 🙂

Za mě naprosto profesionální chování, byl s náma od ranních příprav az do časného rána. Fotek dodal mraky a všechny nádherné 🙂 Navíc super domluva 🙂

Za mě nejlepší volba!

Svatební fotografie novomanželů Praha-Kyje u kostela Svatého Bartoloměje.

Verča a Cyril

Focení od Tonyho jsme dostali jako svatební dar od přátel a jsme za něj maximálně vděční. Tony dokázal při focení vytvořit velmi příjemnou atmosféru, takže jsme si focení užili, i když se normálně fotíme neradi. Ze svatby máme nejen spousty krásných aranžovaných fotek, ale také spousty super momentek. Při jejich prohlížení prožíváme celý den znovu, jakoby to bylo včera.

Skvělý přístup, příjemná komunikace, krásné fotky, rychlé zpracování – zkrátka ten nejlepší svatební dar.

Moc doporučujeme.

Svatební fotografie novomanželů, Rajecké Teplice, Slovensko.

Péťa a Jurko

Tonyho fotky mluví samy za sebe. Zachycují přítomné okamžiky, emoce a atmosféru, která je při každém focení velmi uvolněná! Absolvovali jsme spolu rodinné focení a teď i celodenní focení svatby. Nemohu si představit nikoho lepšího, koho bych doporučila! Tony dokáže navodit úžasnou atmosféru u focení, kdy ani nevíte, že vás fotí, má nápady, jaké fotky vyfotit, nic není moc stylizované, ale přirozené. Několik fotek nám zaslal hned druhý den po svatbě!

Děkujeme mnohokrát, fotky jsou úžasné a už se těšíme na další budoucí focení! 🙂 

Novomanželé během focení s prskavkami. Svatební fotograf Tony Danilov.
Nevěsta a ženich odchází od oltáře. Kostel svatého Václava, Žamberk. Svatební fotograf Tony Danilov.
Novomanželé držící se za ruce během svatebního párového focení.

Svatební balíčky

Mé fotografické služby si můžete objednat v jednom ze tří balíčků níže. Pokud byste se v nich nenašli, stačí mi napsat pro individuální nacenění.

Máte minimalistickou svatbu? Nebo si naopak přejete zaznamenat celý svatební víkend i se svatební cestou? Sháníte zároveň kameramana? Na všem se dá domluvit. Kontaktujte mě skrze formulář a nepochybuji, že společně najdeme řešení.

Detail snubních prstýnků na svatební kytici.

balíček

DE LUXE

Obsahuje:

 • Focení celý den, od rána až do noci
 • 500+ ručně upravených digitálních fotografií
 • 30 kvalitních tištěných fotografií ve stylové krabičce
 • Fotokniha
 • On-line galerie
 • Zapůjčení Instax Square na svatbu zdarma
 • Předsvatební focení zdarma

34 999,-

Detail snubních prstýnků v krabičce na mechu.

balíček

STANDARD

Obsahuje:

 • Focení celý den, od příprav až po večerní zábavu
 • 300+ ručně upravených digitálních fotografií
 • On-line galerie
 • Zapůjčení Instax Square na svatbu zdarma

21 999,-

Detail snubních prstýnků.

balíček

MINI

Obsahuje:

 • Focení obřadu, společné focení skupinek a párové fotografie
 • 100+ ručně upravených digitálních fotografií
 • On-line galerie

9 999,-

Ke každému balíčku

Doprava

Doprava po celé ČR v ceně!

Výhodnější předsvatební focení

Sleva 500 Kč na předsvatební focení.

Výhodnější fotografie

Ke každému balíčku lze doobjednat tištěné fotografie, fotoknihu a další služby za zvýhodněnou cenu.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Kam dále? Mrkněte na mé portfolio níže, často kladné otázky a moje odpovědi na ně, případně na to, jak probíhá takové focení svatby v mém podání.

Ukázky svateb

Abyste získali lepší představu, jak fotografuji během celého dne, připravil jsem pro vás níže průřez některými svatbami, které jsem zaznamenal. Každá svatba je jedinečná a žádné dvě, které jsem fotil, nebyly stejné. V tom je to pokaždé výzva, ale i zábava!

Jak probíhá svatební focení?

 

Dovolte, abych v krátkosti představil detaily průběhu focení vašeho svatebního dne. Na konkrétní dotazy se nebojte ptát přímo mně, případně jsou možná zodpovězeny v častých otázkách a odpovědích.

Předsvatební schůzka

Rád se setkávám s lidmi. A proto se chci setkat i s vámi na předsvatební schůzce, budoucí novomanželé! Společně si sedneme na kafe (zvu!) a probereme to nejdůležitější. Má to totiž hned několik výhod pro obě strany:

Lépe se poznáme

Svatební den dokáže být velmi hektický. Pokud se seznámíme předem, budeme na to moci navázat v budoucnu a být tak na „stejné vlně“. Ze zkušenosti vím, že se to velmi pozitivně projeví na výsledných fotkách.

Lepší harmonogram

Papír snese všechno. Účastnil jsem se již mnoha svateb, ať už jako fotograf nebo host, a vždy mě fascinovali různé přístupy k plánování. Někdo to má trochu na párku, jiní zase mají přesný rozpis doslova po minutách. Jistota je však jen jedna – na svatbách se nikdy nestíhá 🙂

První schůzka je ideální moment, kdy vám mohu pomoci vylepšit váš harmonogram tak, abyste se méně stresovali a více si to užili. Zároveň vymyslíme i ideální čas párového focení tak, abyste byli s vašimi blízkými co nejvíce a aby to hladce zapadlo do průběhu celého svatebního dne.

To nejdůležitější

Svatební den je především o vás, milí snoubenci! Každý máme ale jiné priority toho, jaké okamžiky si chceme nejvíce odnést a uchovat. Naše schůzka mi pomůže v tomto nalézt ten správný směr.

Může se jednat o krásnou výzdobu, která bude dokonale zdůrazňovat charakter daného místa. Svatební kytici, která nebude smět chybět na žádné fotce. Možná za vámi přijede strýček z ciziny, kterého jste dlouhá léta neviděli. Vaše babička, která se dlouho těšila na vaší svatbu. Nebo máte čtyřnohého mazlíčka, který je nedílnou součástí rodiny a nesmí tak chybět rodinném albu.

Chci vědět všechno! Jen tak tomu budu moci věnovat maximální pozornost a péči.

Předsvatební focení

Předsvatební focení je další příležitost, jak se lépe poznat. Zjistíme, jestli si sedíme „v akci“ při focení a u toho si dáme příjemnou procházku. Vy navíc budete mít krásné fotky v „civilu“, které potom můžete vystavit přímo na svatbě.

Předsvatební focení je součástí balíčku De Luxe. Za zvýhodněnou cenu v balíčcích Standard a Mini

Svatba

A je to tady! Nastává váš velký den!

Mám ve zvyku přijet o pár hodin dříve (výjimečně i o den dříve), abych okouknul místo obřadu a hostiny. Dostanu tak lepší představu o světle, lokacích vhodných na párové focení a první nápady na kreativní fotky.

Rád dokumentuji celý den, od ranních příprav až do veselky v nočních hodinách. Je to nejlepší způsob, jak zachytit kompletní „svatební příběh“.

Přijíždí první hosté a já se seznamuji s co nejvíce s nimi. Oni mě potom berou za „svého“ a na výsledných fotografiích se to vždy pozitivně projeví. Zapadnu do davu a budu tak moci zaznamenávat přirozené emoce. Nenápadně korzuji mezi svatebčany, ale zároveň jsem u každé důležité události daného dne.

Při focení se snažím předvídat dopředu, co se bude dít a jsem u akce vždy o chvíli dříve, než se stane. A samozřejmě, připraven!

Po celý den věnuji pozornost především vám. Od svatebního obřadu, přes svatební tradice a hry, až po párové focení a večerní tance. Dbám o to, abych zachytil každý váš okamžik plný emocí a co nejlépe tak uchoval vzpomínky na tento jedinečný den.

Abyste jej mohli prožívat zas a znova!

První fotografie již druhý den

Družičky zametají podlahu, kamarádi odnáší stoly, strýcové ještě dopíjí zbytky piva. To byla včera jízda! Všichni jsou ještě trochu společensky unavení, ale já už sedím u počítače a „vyšívám“ nad vašimi fotografiemi. První snímky ze svatby ode mě dostanete max. do 48 hodin, většinou ještě druhý den po svatbě.

Můžete tak uspokojit všechny nedočkavé blízké, či se pochlubit na sociálních sítích s tím, že jste čerstvě „okroužkovaní“.

Kompletní album v digitální podobě ode mě obdržíte do čtyř týdnů v závislosti na momentální vytíženosti.

Fotografie patří na papír

Žádná fotografie není dostatečně velká. Z vlastní zkušenosti vím, že čím větší je fotografie, tím více je působivější. Vtáhne vás do děje, pohltí tak, že si budete vychutnávat každý detail v ní.

Ke každému svatebnímu balíčku lze přiobjednat fotografie různých formátů a velikostí, fotoknihy či fotoobrazy. Fantazii se ale meze nekladou. Svatební billboard jsem sice zatím nikomu netisknul, ale právě vy můžete být první! 🙂

V digitální éře se tisknuté fotografie zdají být jako přežitek, ale opak je pravdou. Pocit, kdy fyicky v rukou držíte památku na své krásně prožité okamžiky je doslova k nezaplacení.