Péťa a Jurko

Tato česko-slovenská svatba se náramně povedla! Měl jsem tu čest s budoucími novomanželi prožít celý jejich svatební příběh během víkendu v penzionu Theresia v Kuneradu, nedaleko Rájeckých Teplic na Slovensku. Stihli jsme díky tomu předsvatební focení v den obřadu a následně, lehce nevyspalí, i párové focení v neděli dopoledne.

V sobotu ráno jsme po prvních přípravách nevěsty vyrazili na předsvatební focení na nedaleký ranč. Ten, obklopený slovenskými horami, nabízel dokonalý prostor pro realizaci zamilovaných párových fotografií. U všeho nám asistovala fenka Aiva.

Odpolední obřad byl pompézní a dojemný. Příjezd nevěsty v kočáře a následné krásné dojetí rodiny při gratulacích novomanželům. Nechyběli ani svatební tradice jako rozbíjení talíře, přenášení přes práh, krájení dortu či první tanec novomanželů. Hrála se svatební tombola.

Poté, co se svatebčané najedli výborného rautu a zapili to místní borovičkou, všichni vyrazili na taneční parket, který až do úplného rána nezůstal prázdný. Svatební příběh, jak má být!

Místo obřadu a hostiny: Penzion Theresia

Make-up a účes: Salón In Style – Janka Raždíková

Svatební šaty: Angel Style

Výzdoba: Splněný sen

Dort: Napečené s láskou

Kameraman: Tibor Beran

Fotokoutek: fotokutik.sk

DJ: Anonym studio

Jak se mi podařilo zachytit svatební příběh na fotografiích?

Tonyho fotky mluví samy za sebe. Zachycují přítomné okamžiky, emoce a atmosféru, která je při každém focení velmi uvolněná! Jeho tvorbu sleduji už roky a hrozně mě baví, jak se vyvíjí a je čím dál tím lepší!

Absolvovali jsme spolu rodinné focení a teď i celodenní focení svatby. Nemohu si představit nikoho lepšího, koho bych doporučila! Tony dokáže navodit úžasnou atmosféru u focení, kdy ani nevíte, že vás fotí, má nápady, jaké fotky vyfotit, nic není moc stylizované, ale přirozené. Několik fotek nám zaslal hned druhý den po svatbě! A zbytek do 3 týdnů, což bylo opravdu expresní!

Děkujeme mnohokrát, fotky jsou úžasné a už se těšíme na další budoucí focení! 🙂

Péťa a Jurko

Pojďme společně vytvořit krásné vzpomínky!