Niki a Slávek

Svatební příběh Niki a Slávka je kouzelný. Poznali se 23. 7. v Marina kempu ve Stéblové. O rok později Niki ve stejný den, na stejném místě, požádal Slávek o ruku. A přesně do roka a do dne si na tom samém místě, obklopeni přáteli a rodinou řekli své „ano“.

Místo se nachází na krásném „poloostrově“ obklopené rybníky. Svatebčané se tak mohli osvěžit v průběhu parného dne.

Svatbu jsme fotili ve více lidech a mým úkolem bylo hlavně zachytit přípravy ženicha. Ty byly opravdu originální! Koupačka v rybníce a hned do obleku!

Přípravy, obřad i večerní zábava probíhali v pohodovém duchu. Hráli se hry jako zvedání bot či královský kočár. Bylo zde několik relaxačních koutků a výborný raut. I když ten málem snědla fenka Corey, když se všichni věnovali prvnímu novomanželskému tanci.

V podvečer potom nesměli chybět fotografie s prskavkami a improvizovaná diskotéka ve formě Spotify.

Místo obřadu a hostiny: Stéblová Marina Kemp

Organizátorka: Svatby na přání

Jak se mi podařilo zachytit svatební příběh na fotografiích?

5 hvězdiček
Tony byl boží svatební fotograf.

Nemohli jsme si přát lepšího fotografa než Tony Danilov. S Tonym se známe dlouho, křtil mi knihu (dvakrát) nebo jsme společně vyrazili do Banátu: českých vesnic v Rumunsku. Když přišel čas hledat svatebního fotografa nemusel jsem dlouho přemýšlet.

Tony se toho zhostil s velkou profesionalitou. Od focení příprav brzy ráno až po poslední fotku ve 3 ráno dalšího dne. Pohlídal za nás fotky výzdoby i samotného místa a zachytil i atmosféru celé svatby.

Jeho fotografie jsou prostě top, díky za to kamaráde!

Niki a Slávek

Pojďme společně vytvořit krásné vzpomínky!