Recenze

Níže najdete recenze na focení a spolupráci s mými klienty. Spokojenost fotografovaných je pro mě vždy na první místě. Ale ostatně, přesvědčte se sami!

Tonyho fotky mluví samy za sebe. Zachycují přítomné okamžiky, emoce a atmosféru, která je při každém focení velmi uvolněná! Jeho tvorbu sleduji už roky a hrozně mě baví, jak se vyvíjí a je čím dál tím lepší!

Absolvovali jsme spolu rodinné focení a teď i celodenní focení svatby. Nemohu si představit nikoho lepšího, koho bych doporučila! Tony dokáže navodit úžasnou atmosféru u focení, kdy ani nevíte, že vás fotí, má nápady, jaké fotky vyfotit, nic není moc stylizované, ale přirozené. Několik fotek nám zaslal hned druhý den po svatbě! A zbytek do 3 týdnů, což bylo opravdu expresní!

Děkujeme mnohokrát, fotky jsou úžasné a už se těšíme na další budoucí focení! 🙂

Péťa a Jurko

Včera jsme, už s mým mužem, doprohlíželi fotografie a opakovaně jsme se kochali tím, co Tony vytvořil. Opravdu vystihl krásně všechny momenty a zachytil všechny milované, kteří byli tento den přítomni s námi. Děkujeme Ti , Tony a přejeme hodně úspěchů. Věříme, že toto focení nebylo posledním.

Eva a Filip

Tonyho jsme si vybrali na základě toho, že jsme ho viděli v ,,akci“ na svatbě kamarádů a hrozně se nám líbila jeho energie a přístup 🙂 Za mě naprosto profesionální chování, byl s náma od ranních příprav az do časného rána. Fotek dodal mraky a všechny nádherné 🙂 Navíc super domluva 🙂

Za mě nejlepší volba!

Ivča a Kuba

Díky Tonymu mám skvělé portrétní fotky, které budu ještě dlouho využívat pro různé účely a věřím, že se jen tak neokoukají.

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho, protože se nebál žádných požadavků a všeho se ujal velice profesionálně. Samotné focení s Tonym je tak moc příjemná záležitost, že si člověk přeje aby trvalo co nejdéle.

Přijdu zas!

Adél

Tony je skvělej! Fotky dělá naprosto parádní a navíc člověka umí uklidnit natolik, že ačkoliv se většina z nás před fotoaparátem necítí, tak na konci si to začne i užívat!

Ještě jednou velké děkuji 🙂

Nicolette

Focení s Tonym je radost – dokáže odhadnout náladu a atmosféru a sžít se s ní, takže ho za chvíli ani nevnímáte. Dokázal nádherně zachytit i moje dcery, které se hodně styděly a bály.

Díky za zážitek i samotné fotky!

Káťa

Focení s Tonym byl příjemně strávený večer. Tony se nám milerád přizpůsobil a přidal i vlastní nápady na focení, které
by nás nenapadly a ze kterých nakonec vznikly pro nás vítězné fotky. Celé focení proběhlo v uvolněné, kamarádské atmosféře. Výsledné fotky proto působí přirozeně a přesto kvalitně.

Plánujeme s Tonym zopakovat rodinné focení.

Pavel Erazím

Když jsme řešili otázku, kdo nám nafotí náš svatební den, byl právě Tony naše jasná volba. Díky němu jsme při focení dokázali být uvolnění, užívat si ho, i se při něm upřímně zasmát.

S kvalitou fotek jsme byli
maximálně spokojeni a pravidelně ho znovu vyhledáváme za účelem rodinného focení.

Pája a Petr

Za fotky z naší svatby vděčíme neuvěřitelné flexibilitě a vstřícnosti Tonyho. Během focení dokázal vytvořit příjemnou, nenáročnou atmosféru a rychle nás zbavil rozpaků před objektivem. První náhledy fotografií poskytl ještě ten den.

Z výsledných snímků na nás dýchla silná atmosféra celého zážitku. Oceňujeme cit pro okamžik a přátelské vystupování.

Vřele doporučujeme!

Terka a Martin

Focení s Tonym jsme zvolili, protože se nám velmi líbí jeho tvorba. Co nás velmi pozitivně překvapilo, bylo, že dokázal během focení vytvořit skvělou atmosféru. To jsme jako dva stydlivější lidé na přeplněném Vyšehradě opravdu ocenili.

A výsledek?

Fotky už visí doma na zdi, díky 🙂

Martin a Yooni

Skvělý přístup, ochota i kvalita. Rozhodně doporučuji.

Míša a Michal

Spolupráce s Tonym byla na jedničku, musím vyzvednout především profesionální a milou komunikaci, od domluvy termínu a místa, zaslání instrukcí, až po dodání fotografií. Rodinné focení jsme si užili, Tony měl hodně trpělivosti i s naším malým synem. Fotografie jsou krásné. Vřele doporučuji!

Kloučkovi

Letošní Vánoce jsem chtěla rodičům darovat opravdu osobní dárek, který udělá radost – portréty mě a mého bráchy. Domluva focení byla skutečně svižná. Neměla jsem jasnou představu o tom, jak by měla vypadat finální fotka, ale Tony hned přišel se spoustou kreativních nápadů.

Při samotném focení panovala profesionální, ale zároveň velice uvolněná a zábavná atmosféra. Následná komunikace a úprava fotek byla opět extrémně rychlá, pružná a proaktivní. Výsledné portréty jsme dostali hotové až pod nos, včetně tisku a rámování.

Mohu tedy jenom doporučit!

Verča

Skvělé služby, rychlost, kvalita a hlavně spolehlivost👍👍👍

Kapela LadyPraga / Martin Knesl

Focení od Tonyho jsme dostali jako svatební dar od přátel a jsme za něj maximálně vděční. Tony dokázal při focení vytvořit velmi příjemnou atmosféru, takže jsme si focení užili, i když se normálně fotíme neradi.

Ze svatby máme nejen spousty krásných aranžovaných fotek, ale také spousty super momentek. Při jejich prohlížení prožíváme celý den znovu, jakoby to bylo včera. Skvělý přístup, příjemná komunikace, krásné fotky, rychlé zpracování- zkrátka ten nejlepší svatební dar.

Moc doporučujeme.

Verča a Cyril

5 hvězdiček
Tony byl boží svatební fotograf.

Nemohli jsme si přát lepšího fotografa než Tony Danilov. S Tonym se známe dlouho, křtil mi knihu (dvakrát) nebo jsme společně vyrazili do Banátu: českých vesnic v Rumunsku. Když přišel čas hledat svatebního fotografa nemusel jsem dlouho přemýšlet.

Tony se toho zhostil s velkou profesionalitou. Od focení příprav brzy ráno až po poslední fotku ve 3 ráno dalšího dne. Pohlídal za nás fotky výzdoby i samotného místa a zachytil i atmosféru celé svatby. Jeho fotografie jsou prostě top, díky za to kamaráde!

Niki a Slávek

Tonyho profesionální přístup a energie během focení zajistila příjemnou a uvolněnou atmosféru během focení, kde se Tony snažil vyhovět našim představám. Výsledkem jsou krásné fotky, které působí velmi přirozeně.

Za nás palec nahoru!

Štěpán a Markét

Děkujeme Tonymu za profesionální a přátelský přístup. Od focení business portrétů bych čekala jen nudnou záležitost, ale nakonec jsem byla mile překvapená, jak prima to bylo. Náhledy fotek jsem dostala okamžitě. Tony dokonce zpětně přizpůsobil barevnou úpravu fotek tak, aby byla přesně podle mých představ.

Díky němu už mám LinkedIn jako ze škatulky!

Ivča

Pana fotografa rozhodně doporučuji – spolupracoval s naší redakcí u příležitosti výročí legendární kapely Bengas a rozhovoru s jejím frontmanem. Vše výborně fungovalo – od komunikace, provedení i rychlosti zpracování zakázky.

Děkujeme a rádi se zase ozveme.

ROMEA / Jana Baudyšová

Tony Danilov pořizoval skupinové fotografie učitelského sboru na Pražském humanitním gymnáziu, kde učím, a jako objednavatel této služby jsem byl naprosto spokojený. Rád bych vyzdvihnul skvělou komunikaci, dochvilnost a obecnou fotografovu profesionalitu.

Těším se na další spolupráci.

Jiří Kalát

S Tonym úžasná spolupráce, je vnímavý, přátelský a dokáže vystihnout zadané požadavky 🙂

Centrum RoSa