Portrétní a rodinný fotograf

Portrétní fotografie Praha. Ženský portrét. Profesionální fotograf Tony Danilov.

Portrétní a rodinný fotograf

Portrétní fotografie je především o navození příjemné atmosféry. Ať už se jedná o klasické portrétní, párové či rodinné focení, dbám na to, abych podtrhnul váš charakter v tom nejlepším světle. Jako portrétní a rodinný fotograf vždy upřednostňuji autenticitu před krkolomnými pózami.

Mým cílem je během focení vytvořit pohodové prostředí, kde se budete cítit přirozeně. Chci, abyste si kromě krásných fotografií odnesli i příjemný zážitek.

Zní to jako klišé, ale fotografie skutečně je vzpomínkou na celý život, kterou doceníte až s časem. Vzpomeňte si na ten pocit, když jste drželi v ruce pomačkanou fotografii vaší babičky a divili jste se, jak krásně vypadala, když byla mladá.

Párové focení. Praha, Vyšehrad. Zamilovaná momentka. Profesionální fotograf Tony Danilov.
Rodinné focení Žamberk, Pardubický kraj. Dcera v přírodě. Rodinný fotograf Tony Danilov.
Podzimní rodinné focení Praha. Rodinný fotograf Tony Danilov.

Rodinné a párové focení nejen v Praze

Fotím jednotlivce všech tvarů a velikostí, páry čerstvě zamilované i dlouholeté partnery, rodiny malé i rozvětvené. Zvládám neposedné i zlobivé děti, stydlivé lidi i lidi tzv. „nefotogenické“. Postarám se o to, abyste se během focení cítili dobře a vypadali krásně. Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě.

Jako profesionální fotograf působím především v Praze, ale po předchozí domluvě funguji v rámci celé ČR. Často se pohybuji v okolí Žamberka v Pardubickém kraji.

Přirozený portrét pro každou příležitost

Potřebujete reprezentativní portrét sebe sama? Nebo vyfotit ve vašem pracovním či jiném prostředí? Jste tu správně. Kromě klasických portrétů nabízím i portréty retušované. Kvalitní portrét s citlivou retuší je nedílnou součástí důstojné prezentace vašeho businessu, životopisu či webové stránky. Taktéž se bude vyjímat na vašem Facebooku či LinkedInu.

Rodinné focení Praha. Rodinný fotograf Tony Danilov.
Rodinné focení Žamberk, Pardubický kraj. Portrét dětí. Rodinný fotograf Tony Danilov.
Rodinné focení Žamberk, Pardubický kraj. Rodina na prašné cestě v aleji. Rodinný fotograf Tony Danilov.

Jak byli ostatní spokojení s portrétními a rodinnými fotkami?

 

Párová fotografie v zimě, Hradec Králové.

Míša a Michal

Skvělý přístup, ochota i kvalita. Rozhodně doporučuji.

Ženský business portrét. Praha.

Verča

Letošní Vánoce jsem chtěla rodičům darovat opravdu osobní dárek, který udělá radost – portréty mě a mého bráchy. Domluva focení byla skutečně svižná. Neměla jsem jasnou představu o tom, jak by měla vypadat finální fotka, ale Tony hned přišel se spoustou kreativních nápadů.

Při samotném focení panovala profesionální, ale zároveň velice uvolněná a zábavná atmosféra. Následná komunikace a úprava fotek byla opět extrémně rychlá, pružná a proaktivní. Výsledné portréty jsme dostali hotové až pod nos, včetně tisku a rámování.

Mohu tedy jenom doporučit!

Fotografie rodiny v žambereckém parku, Pardubický kraj.

Káťa

Focení s Tonym je radost – dokáže odhadnout náladu a atmosféru a sžít se s ní, takže ho za chvíli ani nevnímáte. Dokázal nádherně zachytit i moje dcery, které se hodně styděly a bály.

Díky za zážitek i samotné fotky!

Rodinná fotografie ve Stromovce, Praha.

Kloučkovi

Spolupráce s Tonym byla na jedničku, musím vyzvednout především profesionální a milou komunikaci, od domluvy termínu a místa, zaslání instrukcí, až po dodání fotografií. Rodinné focení jsme si užili, Tony měl hodně trpělivosti i s naším malým synem.

Fotografie jsou krásné. Vřele doporučuji!

Rodinná fotografie v přírodě, Praha.

Štěpán a Markét

Tonyho profesionální přístup a energie během focení zajistila příjemnou a uvolněnou atmosféru během focení, kde se Tony snažil vyhovět našim představám. Výsledkem jsou krásné fotky, které působí velmi přirozeně.

Za nás palec nahoru!

Portrét typu headshot. Ženský portrét. Cestovatelka Nicolette Havlová. Praha, Vítkov.

Nicolette

Tony je skvělej! Fotky dělá naprosto parádní a navíc člověka umí uklidnit natolik, že ačkoliv se většina z nás před fotoaparátem necítí, tak na konci si to začne i užívat!

Ještě jednou velké děkuji 🙂

Černobílý ženský portrét. Fotografka Adél Fialová. Praha, Vinohrady.

Adél

Díky Tonymu mám skvělé portrétní fotky, které budu ještě dlouho využívat pro různé účely a věřím, že se jen tak neokoukají.

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho, protože se nebál žádných požadavků a všeho se ujal velice profesionálně. Samotné focení s Tonym je tak moc příjemná záležitost, že si člověk přeje aby trvalo co nejdéle.

Přijdu zas!

Černobílý ženský portrét. Fotografka Adél Fialová. Praha, Vinohrady.

Pavel Erazím

Focení s Tonym byl příjemně strávený večer. Tony se nám milerád přizpůsobil a přidal i vlastní nápady na focení, které
by nás nenapadly a ze kterých nakonec vznikly pro nás vítězné fotky. Celé focení proběhlo v uvolněné, kamarádské atmosféře. Výsledné fotky proto působí přirozeně a přesto kvalitně.

Plánujeme s Tonym zopakovat rodinné focení.

Ceník

Rodinná fotografie focená na podzim v Příbrami. Fotograf Tony Danilov.

balíček

PORTRÉT KLASIK

Sólo, párové či rodinné focení

Obsahuje:

  • 60 minut focení
  • 20 ručně upravených digitálních fotografií
  • on-line galerie
  • zvýhodněná cena pro tištěné fotografie
  • sleva na další focení 500,-

2 999,-

  • Focení probíhá v exteriéru (příroda, město). Po domluvě lze i v ateliéru (napište mi pro individuální cenovou nabídku).
  • Dodání fotografií obvykle do 2 týdnů
  • Každá další fotografie nad rámec balíčku za 149,-
  • Nejčastější otázky okolo focení odpovídám v sekci FAQ.
  • Rád vám vystavím i dárkový poukaz, stačí mi napsat zprávu.